18 C
Скопје

Северина неверојатна и на 48: „Заборавена разгледница од Сплит“

Пејачката Северина Којиќ (48) е близу до својата шеста деценија од животот, и може да се пофали дека се уште има неверојатно тело. Популарната Севе објави фотографија на Инстаграм на која позира во бикини на брод.

Зад неа може да се види нејзиниот роден град Сплит.

„Заборавена разгледница од Сплит“, напиша хрватската пејачка.

Северина во родниот Сплит/ Инстаграм

Северина доби многу комплименти на сметка на својот изглед.

„Единствената надеж останува дека ќе изгледам така во четириесеттите години, барем на средина, кога не успеав во триесеттите години“, и напиша една нејзина обожавателка.

Поврзани вести

По првата доза на „Фајзер“ сѐ уште можете да се заразите со новите соеви на корановирусот

Слободен Печат

Дали сум бремена? Седум главни разлики меѓу рана бременост и ПМС

Слободен Печат

Шварценегер ја откри вртоглавата сума што ја добил за еден збор во „Терминатор“!

Слободен печат

Предлог за денешниот ручек: Пилешко со зеленчук

Слободен Печат

Маја Велкова, убавото лице на градот: Можеби бев единствената жена со посебни потреби која менаџираше салон

Мими Стојановска

ФОТО: Пејачката отишла на смалување на желудникот, па покажала шокантни фотографии од исекотини и модринки по телото

Слободен печат

Остави Коментар