СЕВЕРИНА ја запали Струмица: „Благодарам Македонија!“ (ФОТО)

Северина пред два дена гостуваше во Струмица на фестивалот Strumica OPEN и на својот инстаграм- профил се пофали дека дошле да ја гледаат и слушаат 50.000 луѓе.

Instagram
Instagram

„Каква ноќ, каков концерт пред 50.000 луѓе!“, напиша та покрај постираните фотографии од настапот.

На сцената се појави облечена во црно боди со чипка, во комбинација со мрежасти хулахопки и високи чизми.

„Благодарам Струмица, благодарам Македонија“, напиша покрај фотографиите хрватската дива.

Прочитајте и...  Македонецот кој е хоспитализиран со коронавирус во Јокохама е во добра здравствена состојба

Прочитај повеќе

Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Лопез прошета во секси чизми преку колена, а кога ќе ја видите сликата ќе ви стане јасно зошто сите погледи се вперени кон неа (ФОТО)

Слободен печат

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Слободен печат

Хју Џекмен му даде поддршка на момчето кое беше жртва на насилство! (ВИДЕО)

Слободен печат

НАШ ПРЕДЛОГ ЗА ФИЛМ: „Long shot“ е урнебесна комедија која морате да ја погледнете! (ВИДЕО)

Слободен печат

Вељко тајно ја снимаше Цеца во автомобилот: Во еден момент гласно и викна, но погледнете ја нејзината реакција! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

пет × 1 =

Прочитај повеќе

Со оваа диета ослабев 17 килограми: Ана Бекута ја откри тајната на својот нов изглед! (ФОТО)

Слободен печат

Кавалџијата Ангеле Димовски добитник на Златна Бубамара за животно дело

Слободен печат

По 10 години пауза: Ози Озборн ги израдува фановите со нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Одиме на Борнео – Уживајте во луксузното одморалиште Galapaya Resort

Слободен печат

Селма Хајек на плажа го покажа деколтето кое распаметува (ФОТО)

Слободен печат

Прв исповед на Гоца Шаулиќ, сопругата на Шабан Шаулиќ: Таа последна слика ми остана замрзната во спомените… (ФОТО)

Слободен печат