СЕВЕРИНА И ИГОР ЗАВРШИЛЕ ВО ПОЛИЦИЈА ЗАРАДИ МИЛАН: По сослушувањето побегнале од земјата?!

Откако пред куќата на Милан Поповиќ, поранешниот сопруг на Северина е поставен непознат запалив предмет, наводно таа и Игор Којиќ завршиле во полиција на разговор. Веднаш по тоа, брачниот пар Којиќ ги спакувале куферите и се упатиле во непознат правец.

Имено Милан Поповиќ тврди дека направата пред неговата куќа во Загреб ја поставил мажот на Северина.

-Кoга Милан ја видел направата пред својата капија, веднаш повикал полиција. Бидејќи постои сомневање дека станува збор за експлозивна направа, форензичари излегле на терен и по испитувањето на лице место и земање докази, предметот го однеле на понатамошна анализа, соопшти за медиумите извор близок на истрагата.

Прочитај повеќе

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат