Серхио Рамос ги збудале жените, има подобро тело од Роналдо (ФОТО)

Серхио Рамос во март наполни 34. години и изгледа неверојатно.

Згора на тоа Рамос е еден од клучните фудбалери во играта на Реал Мадрид кој вечерва може да ја освои титулата во Ла Лига.

За време на тримесечната пауза поради пандемијата на коронавирусот, Рамос екстремно го промени имиџот, пушти долга брада со што го привлече вниманието на севе, но тоа не беше ништо во однос на реакциите откако на еден од тренинзите го соблече дресот и го покажа неверојатното тело.
Жените тотално збудалеа по Рамос за кого коментираат дека има подобро тело дури и од Кристијано Роналдо.

 

 

 

Прочитајте и...  Полиција во домот на легендата на Манчестер јунајтед поради фотографиите на ќерка му

Прочитај повеќе

Фулам е последниот учесник во Премиер лигата (ВИДЕО)

Слободен печат

Феран Торес за 23 милиони евра во Манчестер сити

Слободен печат

Надал нема да ја брани титулата на „УС Опен“

Слободен печат

Руски напаѓач три години во дресот на Шкупи (ФОТО)

Слободен печат

Бразилецот Барбоса е нов играч на Македонија ЃП

Слободен печат

Дефинитивно откажан Мастерс турнирот во Мадрид!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

СЦ „Јане Сандански“ во изборот за најдобар ракометен храм во Европа!

Слободен печат

Доколку властите одобрат, навивачите од септември повторно на стадионите?

Слободен печат

И атрактивната Луси го чека Санчо на „Олд Трафорд“! (ФОТО)

Слободен печат

Најдобриот играч во Серија А доаѓа од Јуве, но не е Роналдо!

Слободен печат

Познати двете групи на традиционалниот струшки турнир

Слободен печат

Првата жена која ќе игра за машки фудбалски клуб

Слободен печат