Сепак има нешто меѓу нив? (ФОТО)

Пејачката Лејди Гага и Бредли Купер повторно се во центарот на јавноста поради потенцијалното продолжување на „швалерисувањето“.

Во јавноста дојдоа информации дека познатата пејачка Лејди Гага и ѕвездата на филмот „A star is born“ Бредли Купер планираат заедно да ја прошетаат Шкотска по повод фестивалот Гластонбери на кој парот настапи и во прославениот филм.

За оваа вест се дознало така што една шкотска водителка во својата емисија изјавила дека треба да угости славен глумец кој ќе отпее песна или две со Лејди Гага, но дека тоа се уште е тајна.

Нивното потенцијално гостување во Шкотска посебно ги израдува нивните фанови кои веќе на големо зборуваат дека нивното доаѓање не е само поради фестивалот, туку и желбата да поминат повеќе време заедно.

Да потсетиме, актерот се раздели од руската манекенка Ирина Шејк, со која има ќеркичка, а како главна причина се смета наводното зближување на Купер со Лејди Гага.

Прочитај повеќе

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат

Водителката на временска прогноза со интересна маска за заштита, но сите гледаат во бујното деколте! (ФОТО)

Слободен печат