Сензуална музика од филмови за возрасни од седумдесеттите години која треба да ја слушнете и денес (ВИДЕО) - Слободен печат

Сензуална музика од филмови за возрасни од седумдесеттите години која треба да ја слушнете и денес (ВИДЕО)

Француски музички продуцент, познат под уметничкото име Drixxxé, направи микс од најдобрите песни од филмовите за возрасни од седумдесеттите години од минатиот век. 

Француски музички продуцент, познат под уметничкото име Drixxxé, направи микс од најдобрите песни од филмовите за возрасни од седумдесеттите години од минатиот век. 

По првата компилација под назив Sextape, ни пристигнуваат и Sextape 2 и Sextape 3.

Некои од песни кои се наоѓаат во оваа вистинска сензуална компилација се: „Sessomatto“, „Black Lolita“, „Aunt Peg“, „Madame Claude“, „Emanuelle and the Girls of Madame Claude“, „Vampyros Lesbos“, „Sex O’Clock USA“, „Skin Flicks“, „Odyssey“, „Le Sex Shop“, „Emanuelle and the Last Cannibals“ и други.

Уживајте…

Прочитајте и...  Од војнички до трендовски чизми: Како мартинките станаа и останаа моден тренд?

Прочитај повеќе

Шабан и Есма беа големи пријатели: Погледнете што напишал тој за неа кога таа почина (ФОТО)

Слободен Печат

Пријателството помеѓу Опра и поранешниот кралски пар е во криза!

Слободен Печат

До пролет во топ форма: Диета со здрави јагленохидрати

Слободен печат

Поглед на еден маж кој сака да остане анонимен: Три УЖАСНИ митови за жените!

Слободен печат

Најпознатиот еротски магазин во Југославија: На патот до трафиките снемувало и до 10.000 примероци (18+)

Слободен Печат

Колку часа треба да вежбате за да видите резултати?

Слободен печат

Остави Коментар

8 + 16 =

Прочитај повеќе

Модната формула на Џенифер Анистон, кралицата на минималистичкиот стил: Овие две работи никогаш не би ги носела! (ФОТО)

Слободен Печат

Секоја кинематографија би била горда на нив: Ова се најубавите германски актерки! (ФОТО)

Еспресо

Дел од необјавено интервју со Шабан Шаулиќ: Многу брзо ми помина животот, тој „горе“ одлучува колку и кога! (ФОТО)

Слободен печат

Беше пример за неверојатна убавина: Поради пластичните операции денес изгледа непрепознатливо! (ФОТО)

Слободен Печат

Полубратот на Меган Маркл на работ на егзистенција: Останав без куќа, за малку ќе морав и да просам…

Слободен Печат

Поминаа 75 години од познатата битка за Иво Џима: За 36 дена загинаа 28.000 војници (ВИДЕО)

Слободен печат