Селма Хајек воодушевена од Анџелина Џоли, сподели заедничка фотографија (ФОТО) - Слободен печат

Селма Хајек воодушевена од Анџелина Џоли, сподели заедничка фотографија (ФОТО)

Тие тројца глумат во новиот филм за суперјунаците од продукцијата на Марвел „The Eternals“, чија премиера е закажана за ноември 2020 година.

Селма Хајек е воодушевена од колегите со кои соработува, па тоа одлучи да го сподели со своите 12 милиони пријатели.

„Многу сум среќна… мислев дека само ќе работам со прекрасни актери кои глумат вонземјани, но не ни очекував дека ќе се спријателам со овие неверојатни луѓе“, напиша таа покрај фотографијата на која позира помеѓу Анџелина Џоли и Кумаил Нанјани.

Прочитај повеќе

Светски чуда кои ги привлекуваат туристите, а ги збунуваат научниците (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Слободен печат

На нејзиното лице се гледа само болка: Селма Блер (47) сè потешко ја поднесува подлата болест (ФОТО)

Слободен печат

Грк кој спиел со над 4.000 жени предупредува: Тоа нема да ве исполни!

Слободен печат

Принцот Вилијам загрижен за Кејт Мидлтон: Драстично пропаѓа, секој ден е се послаба! (ФОТО)

Слободен печат

Авторката на музиката за „Џокер“ прва жена кандидат за Оскар! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

20 + 10 =

Прочитај повеќе

Домашни солени стапчиња: Подобри од било кој пекарски производ! (РЕЦЕПТ+ВИДЕО)

Слободен печат

Три правила кои ќе ви помогнат полесно да се изборите со грипот

Слободен печат

Кога потполно созреваат мажите?

Слободен печат

Оваа недела ќе биде вистински пекол за три хороскопски знаци! Ги очекува голема промена!

Слободен печат

Откако ја променила стратегијата, заработува дупло повеќе од Јутјуб: Сега го откри трикот за тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Јелена Карлеуша никогаш не облекла пократко од ова! (ФОТО)

Слободен печат