Селма Хајек објави топлес фотографија на која изгледа неверојатно

Селма Хајек го одбежела 13-от роденден на нејзината ќерка Валентина Палома со стара фотографија од нејзината бременост.

54-годишната актерка објави топлес фотографија направена додека била бремена со Валентина.

„Утре малото бебе што се роди во мојата утроба официјално станува тинејџер. Толку брзо порасна…“, актерката напиша под фотографијата која собра милион лајкови.

Instagram

„Валентина, никогаш не посакував некој да постои толку колку што сакав да дојдеш во мојот живот. Ти благодарам што се појави пред тринаесет години на овој ден, „Денот на мирот“, за да ги осветлиш нашите животи. Те сакав пред да се родиш и ќе те сакам засекогаш. Среќен роденден, моја сјајна ѕвездичке“, напиша Селма.

Нејзините фанови го честитаа роденденот на Валентина во коментари и го пофалија изгледот на Селма.

Прочитајте и...  Кога Наоми Кемпбел ќе ви каже што треба да правите - тука нема простор за грешка: Манекенката ја откри својата бјути рутина!
Instagram

„Бог одвоил дополнително време кога те создавал тебе“, „Неверојатна си“ беа некои од коментарите.

Селма со нејзиниот сопруг и ќерката / Instagram

Селма и францускиот милијардер Франсоа-Анри Пинал (58) ја добија Валентина во 2007 година, а парот се венчаше две години подоцна.

Поврзани вести

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Одложено снимањето на „Џурасик парк“

Слободен печат

Остави Коментар