25 C
Скопје

Селма Хајек е кралица на бикините: погледнете ги најсексапилните изданија на холивудската убавица

За неа годините с е само бројка. Педесет и четиригодишната актерка жали и пали, а раскошните облини ги става во прв план. Некои изданија во бикини често ги објавува на социјалната мрежа Инстаграм, и секогаш без исклучок предизвикува воодушевување од обожавателите.

Иако е во шестата деценија од животот Селма успева да одржи сјајна форма, а нејзините бујни гради, по коментарите на обожавателите изгледаат исто како на почетокот од кариерата.

Освен нејзиното  тело обожавателите го фалат и нејзиното лице. Со оглед дека се нема подвргнато на никакви големи интервенции, Селма старее природно, а освен неколку брчки, таа е сосема иста.

Поврзани вести

Кардашијан и Џенер потрошија 37 милиони долари за реновирање на имотот во Калифорнија

Слободен Печат

Блејк Лајвли ќе го режира и ќе глуми во новиот филм на „Netflix“ насловен „Lady Killer“

Слободен Печат

ФОТО: Шерон Стоун воодушевува во едноделен костим за капење

Слободен Печат

Најдобрите македонски диџеи: 9 мај – резервиран за „Фјужн фестивал“

Слободен Печат

Актерот Метју Пери флертувал со 19-годишна девојка: Дали сум стар колку татко ти?!

Слободен Печат

Сара Мејс сподели семејна фотографија: Само ние четворица – па веднаш следеа дополнителни прашања

И. Т.

Остави Коментар