Селин Дион ја запрепасти јавноста во Париз

Селин Дион (50) последниве неколку години ја шокира јавноста со својот изглед. Канадската пејачка присуствувала на ревијата на холандската дизајнерка Ирис Ван Херпен во Париз.

Селин облекла креација од дизајнерката – плетен фустан кој ѝ се закачил за чевлите, па не можела нормално да оди. Но, освен чудниот фустан, обожавателите забележиле дека пејачката е толку ослабена што ѝ се гледаат коските.

Profimedia

Пејачката во една прилика рекла дека добрата линија ја должи на потењето.

„Постојано се потам. Понекогаш сакам луѓето да видат колку се потам и колку работам“, изјавила.

Неодамна Селин Дион е обвинета дека е сатанистка откако ја лансирала својата линија за детска облека CELINUNUNU.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат