Секси е благ збор: Сузана Гавазова се соблече на крајот од летото (ФОТО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Секси е благ збор: Сузана Гавазова се соблече на крајот од летото (ФОТО)

Познатата пејачка ужива на плажа и покажа колку е згодна!

Познатата фолк-пејачка Сузана Гавазова очигледно ги фаќа последните летни зраци, бидејќи таа дури сега успеа да најде време да се одмори по напорната агенда изминативе три месеци.

Гавазова на Инстаграм објави неколку фотографии на кои позира во бикини, но не ја откри локацијата каде ужива ова „лето“, но тоа не е толку важно.

Важно е дека атрактивната пејачка уште еднаш покажа дека не биле за бадијала теретаните преку целата година.

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

#makedonka #beach

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

 

View this post on Instagram

 

#plaza #zajdisonce

A post shared by Suzana (@suzanagavazova) on

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close