Секси црвени чизми, деколте и кратко здолниште! На Ана Николиќ и порачаа: „Раста повторно ќе се заљуби во тебе“! (ФОТО)

Популарната пејачка Ана Николиќ (41) ги запали социјалните мрежи со минијатурен црн фустан, длабоки чизми и раскопчан капут во иста боја.

Пејачката со својата нова фотографија ги разгори мислите на припадниците на посилниот пол, а воедно таа ја најави и нејзината нова песна која носи наслов „Ти си крив“, која ќе се најде на нејзиниот повратнички албум – „Клинка“.

Ниту жените не останаа рамнодушни на новиот изглед на Ана откако таа се „стопи“.

Ана дефинитивно не се откажува од тоа да покаже колку добро изгледа, особено на тие кои постојано ја коментираа поради вишокот килограми кои ги имаше.

„Секогаш ми беше топ“, „Бомба“, „Раста повторно ќе се заљуби во тебе“ – беа некои од многуте коментари под фотографијата.

Прочитајте и...  Три девојки загинаа во страшна сообраќајка во Србија: Возеле брзо и се снимале за Инстаграм (ВИДЕО)

Погледнете ја:

 

View this post on Instagram

 

„Ti si kriv . .“ 💄#newsong . #newalbum #soon #klinika #ananikolic

A post shared by 𝐀𝐍𝐀 𝐍𝐈𝐊𝐎𝐋𝐈𝐂 (@ananikolicofficial) on

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат