Секс скандал во БиХ: Објавени фотографии од познат политичар како мастурбира – Слободен печат
ВестиРегион

Секс скандал во БиХ: Објавени фотографии од познат политичар како мастурбира

Фотографии од познат босански политичар од БиХ како мастурбира се појавија на интернет. Како што пишува „Дневни аваз“, Аган Буниќ бил исклучен од „Сојузот за подобра иднина“, зошто политичкиот врв наводно открил дека токму тој ја објавил порнографската содржина.

Во политичките кругови веќе подолго време се зборува дека Буниќ е непристоен и „распуштен“ и толку слободен што свои фотографии им испраќа на жени и девојки кои ги запознал.

Колку Буниќ морално „залутал“, како што заклучува „Дневни аваз“, покажува и информацијата дека во јавните институции вработувал љубовници на свои долгогодишни пријатели.

Се уште не е потврдено дали снимката и фотографиите ги објавил самиот политичар или се работи за некој друг.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Исто прочитајте

Close
Close