Секс скандал во БиХ: Објавени фотографии од познат политичар како мастурбира

Фотографии од познат босански политичар од БиХ како мастурбира се појавија на интернет. Како што пишува „Дневни аваз“, Аган Буниќ бил исклучен од „Сојузот за подобра иднина“, зошто политичкиот врв наводно открил дека токму тој ја објавил порнографската содржина.

Во политичките кругови веќе подолго време се зборува дека Буниќ е непристоен и „распуштен“ и толку слободен што свои фотографии им испраќа на жени и девојки кои ги запознал.

Колку Буниќ морално „залутал“, како што заклучува „Дневни аваз“, покажува и информацијата дека во јавните институции вработувал љубовници на свои долгогодишни пријатели.

Се уште не е потврдено дали снимката и фотографиите ги објавил самиот политичар или се работи за некој друг.

Прочитајте и...  Андоновиќ: Министерот за одбрана Еспер му откажа послушност на Трамп (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Дачиќ: Назначувањето на Лајчак за посредник на ЕУ за Косово има позитивни и негативни страни

Тропската бура Кристобал предизвика поплави во Мексико

Слободен печат

Ситуацијата со Ковид мора да се подобри во спротивно штетите ќе бидат многу поголеми

Слободен печат

МИОА информира дека издадените дозволи за движење продолжуваат да важат

Слободен печат

Јовановска од АВРМ: Вкупно 12. 000 граѓани останале без работа периодот март-мај (ВИДЕО)

Слободен печат

Протокол за работни места: Редовно миење и дезинфицирање и физичко растојание меѓу вработените

МИА Агенција

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Турција ги отвори границите со Ирак и Иран за товарен сообраќај

Слободен печат

Еспер ја промени одлуката: Војската останува во Вашингтон

Слободен печат

Општина Карпош: Оние кои сакаат да вршат дејности претстојниот викенд да се пријават на е-маил

МИА Агенција

Собјанин: Маските ќе мора да се носат најрано до октомври

Слободен печат

Сотировски: Голем број заразени се последица на верски празнувања – Исмаили: Подготвени сме заедно со МПЦ да упатиме апел до граѓаните (ВИДЕО)

Слободен печат

Ново убиство ги разбесни Американците: Полицаец застрелал момче кое клечело пред него (ФОТО)

Слободен печат