11 C
Скопје

Секој ден во различни бикини: Вчера Анастасија Ражнатовиќ носеше танга, а денеска… (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ реши да го помине својот летен одмор на Црногорското приморје. Ќерката на Цеца уживала со друштвото на една од локалните плажи, а обожавателите ги израдува со нови фотографии во бикини.

Имено, Анастасија позирала во минијатурно бикини и покажа каква совршена линија има.

Она што е забележливо е тоа што песокот и застанал на непријатно место, односно на нејзиниот задник.

Погледнете ги нејзините нови фотографии:

Прочитајте и...  Абазовиќ: Ми беа понудени 21 милион евра за Ѓукановиќ да не биде соборен од власт

Поврзани вести

Мајли Сајрус прозборе за разделбата со нејзиниот поранешен сопруг Лиам Хемсворт

Слободен Печат

ФОТО| Мишел Фајфер стана црвенокоса! Нејзината трансформацијата предизвика бура на интернет

Слободен печат

Здраво и вкусно: За што се добри какаото, циметот и каранфилчето?

Слободен печат

Канје и Ким ги претставија новите влечки кои станаа предмет на потсмев на социјалните мрежи

Слободен Печат

ВИДЕО| Кој е жртва? Позната манекенка смртно го избодела сопругот откако тој дома ја донел љубовницата

Слободен печат

CLEAN PHASE – најдобар избор за самоуверена кожа!

Слободен печат

Остави Коментар