Се врати атрактивната ТУНА: Во секси црно бикини пејачката позира покрај базен (ФОТО) - Слободен печат

Се врати атрактивната ТУНА: Во секси црно бикини пејачката позира покрај базен (ФОТО)

Пејачката од Македонија Туна Сејдиу, години наназад беше естрадна звезда која се осмелуваше да се појави крајно провокативно.

Но, во последните неколку години таа се посвети на семејството и нејзиното дете, затоа провокативната Туна недостасуваше, пишува Лајми.нет.

Бидејќи времето е топло и започна објавувањето на слики од базени, и Туна се сликаше во провокатвни пози облечена во бикини.

Таа изгледа многу секси, а црната боја на бикинито и стои многу убаво, пренесува Лајми.нет.

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Прочитај повеќе

Ова езеро е прогласено за најубаво во светот (ФОТО)

Слободен печат

Северина бега од гуските, фановите „умираат“ од смеење! (ВИДЕО)

Слободен печат

Славниот готвач ја оставил 30 години помладата љубовница, а таа сега му покажала што пропушта

Слободен печат

Најмладиот член на Менса има 3 години и IQ 142! (ФОТО)

Слободен печат

Наташа Беквалац итно хоспитализирана: На познатата пејачка ѝ се слошило!

Слободен печат

Погледнете како денес изгледа евровизиската победничка Кончита! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

1 × 4 =

Прочитај повеќе

Левата рака на Мирка „тежи“ милион швајцарски франци (ФОТО)

Слободен печат

За дами од 20 до 50 години: Ако сте вака облечени, изгледате феноменално! (ФОТО)

Слободен печат

Треба ли да ве загрижуваат еротските сонови со вашиот шеф?

Слободен печат

Исцрпен и „страшен“ за гледање: Новата фотка од Џастин Бибер пред болница е тажна! (ФОТО)

Слободен печат

Актерката Ванеса ја покажа новата тетоважа: Таа е на непријатно место, но дали ја разбирате пораката? (ФОТО)

Слободен печат

Сите полудеа по овој тренд! (ФОТО)

Слободен печат