Се возеа заедно во „бесен“ автомобил: Дара Бубамара повеќе не го крие 21-годишниот бизнисмен! (ВИДЕО)

По снимката на која покажува како опуштено вози повеќе од 200 километри на час и притоа се снима, Дара Бубамара повторно го привлече вниманието со нова снимка.

Иако се работи за брз и скап автомобил, во овој случај Дара седи на совозачкото седиште, а позади воланот е младиот бизнисмен кој се претставува како Тони и кој е 21 години помлад од неа. Дури пејачката и ги споменува во видеото.

Ова е момчето со кое атрактивната пејачка летово уживаше на Малдивите и за кое се зборуваше дека се во врска. По егзотичното летување во јавноста се појавија приказни дека тие раскинале, меѓутоа Дара сега го демантираше тоа.

По се изгледа пејачката повеќе и не се крие…

Прочитајте и...  Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Погледнете:

Поврзани вести

ФОТО+ВИДЕО: Мала модерна куќичка каква што не сте виделе досега – Сите работи се сместени во неколку квадрати, а еден детаљ посебно ќе ве воодушеви!

Слободен печат

Сузана Манчиќ: За осум дена ослабев пет килограми, еве што треба да јадете

Слободен Печат

ФОТО: Хари и Меган ја воодушевија јавноста со новиот портрет – Еден детаљ на раката на славната војвотка го украде целото внимание!

Слободен печат

Сара Мејс го прослави својот роденден на уникатен начин

Слободен Печат

ФОТО: Бела боја од глава до пети – тренд кој сите жени го сакаат: Еве како се носи без грешка!

Слободен печат

ФОТО: Сите очи вперени во Кајли: Дали би се осмелиле да го облечете овој фустан?

Слободен Печат

Остави Коментар