Се вери ќерката на Бил Гејтс! (ФОТО)

После 4 години врска, 28-годишниот Египќанец Најел Насар ја запроси 5 години помладата девојка и ќерка на Мелинда и Бил Гејтс.

– Не можам да дочекам да го поминеме остатокот од животот заедно. Да учиме, растеме, се смееме и сакаме – напиша на својот Инстаграм профил Џенифер Гејтс.

Џенифер која има диплома по биологија од Стендфорд, се вери со 28-годишниот Египќанец Најел Насар, кој е професионален јавач на коњи, а фотографијата направена во снегот и нејзината реакција во моментот кога долгогодишниот дечко ѝ го поставил прашањето ставајќи го вереничкиот прстен на рака, ги остави фановите без зборови. Насар одлучил да ја запроси за време на заедничкиот одмор на снежните падини, а на својата идна сакана сопруга ѝ купил прстен со огромен дијамант.

Прочитајте и...  На Џамбазов му се погоди: Додека тој пее, неговата девојка Илина бруси со брусалица облечена во секси чорапи (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Короната ја уби романтиката: Нема туристи, па нема ни работа за градителите на гондоли во Венеција

Слободен печат

Таа е кул мајка која обожава да танцува: Џесика Алба ја освои Тик-Ток платформата и ги воодушеви фановите (ВИДЕО)

Слободен Печат

Трамп ѝ рече на Меланија да се насмее, таа му возврати со гримаса: Нејзината реакција е хит на интернет (ВИДЕО)

Слободен печат

Нов тренд кај идните невести: Дали ова ќе биде главниот аксесоар на венчавката? (ФОТО)

Слободен Печат

Почетокот на владеењето на кралицата Елизабета Втора го одбележале паѓањето на Бртанската империја и сиромаштијата во државата: Зошто само Британија уште го практикува крунисувањето?

Слободен Печат

Штета, штета – предоцна… За што жалел Бетовен во последните мигови од животот?

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Која била Мулан? Легенда за кинеската воинка, спретна со мечот, а нежна како магнолија

Слободен печат

Просковска, гласот на лицата со физичка попреченост: Ако Швеѓанец во количка го преселиш кај нас, би потонал во немоќта!

Јасмина Кантарџиева Димков

Најмодерните сестри во светот се појавија на насловната на „Вог“ во исто време: Бела и Џиџи Хадид испишаа историја во „модната библија“ (ФОТО)

Слободен Печат

Цеца стана баба! Се роди малиот Жељко! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ким Кардашијан сака да го плати лекувањето на девојката застрелана на протестите за Џорџ Флојд

Слободен печат

Впечатливо жолта боја и златни обетки: Кејт го повтори изгледот од Вимблдон и повторно блескаше! (ФОТО)

Слободен Печат