Се судрија два автомобили на Партизанска

                                                     Фото: НетПрес

Околу 22 часот вечерва на булеварот „Партизански одреди“, во населбата Карпош 3, се случи сообраќајна несреќа, пренесе „Нетпрес“.

Во сообраќајката учествувале два автомобила, а полицијата во моментов врши увид.

Прочитајте и...  Триесетдневен притвор за полициски службеник кој земал мито

Прочитај повеќе

Уапсен гевгеличанец за силување на малолетничка

Слободен печат

Бројот на жртви од трагедијата во Романовце се искачи на пет

Слободен печат

Триесетдневен притвор за полициски службеник кој земал мито

Слободен печат

Обвинение против лицето кое криеше марихуана во куќата на својот дедо

Слободен печат

Скопјанец осомничен за полов напад врз 12-годишно девојче

Слободен печат

ОЈО Скопје поднесе Обвинителен предлог против албански државјани за тешка кражба

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Од сообраќај исклучени пијан возач, двајца без дозвола и едно нерегистрирано возило

Слободен печат

Жител на Арачиново осомничен за неовластена продажба на марихуана

Слободен печат

Косовски државјанин обвинет за внесување на дрога во затворот Идризово

Слободен печат

Уапсен жител на Дебар кој се обидел да силува сограѓанка

Слободен печат

Нова жртва од експлозијата во Романовце

Слободен печат

Пронајдени 43 мигранти во близина на Сопот

Слободен печат