Се соблече најзгодната девојка од групата „Hurricane“ и го запали Инстаграм! (ФОТО)

Една од најатрактивните групи во Србија секако е „Hurricane“, а членка на овој состав е Ивана Николиќ која постојано се фали со својата привлечна и фит фигура.

Всушност, таа на Инстаграм објави провокативна фотографија каде позира во нешто што потсетува на костим за капење.

Таа ги воодушеви обожавателите, а тие ја преплавија со коментари на Инстаграм.

„Гориш“, „Како би ти го бакнувал тој пирсинг“, „Убавице“, „Најјака си“, пишувале мажите.

Погледнете ги фотографиите со кои Ивана го запали Инстаграм ТУКА.

Прочитајте и...  Ако не сте мотивирани за работа, можеби сте осамени - размислете за тоа!

Прочитај повеќе

На фустанот и се оцртаа сите коски од телото – Кендал Џенер со загрижувачки изглед, сите се прашуваат дали е болна (ФОТО)

Слободен печат

Здрави и корисни – Грицкајте семки доколку не можете да спиете

Слободен печат

Секси хороскоп: Овенот не знае за предиграта, Бикот е секогаш подготвен за секс

Слободен печат

Јапонската актерка од хорор филмот „Ring“ пронајдена мртва во домот

Слободен печат

Верувал дека душите на мртви Индијанци влегле во него, бил голем заводник, требал да стане филмаџија, но судбина му била музичката сцена!

Слободен печат

Деми Мур се уште влече трауми од „валканите нешта“ на кои ја принудувал поранешниот сопруг Ештон Кучер

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Неуништливата Меги, била прва фотографка на воените фронтови, прва фотографка на „Лајф“ и прв фотограф во светот примен во Советскиот Сојуз

Слободен печат

Здрави и убави – Четири состојки што го отстрануваат целулитот

Слободен печат

Холивудскиот заводник сака само една жена 19 години: Кога таа ќе ме погледне ми се затресуваат колената

Слободен печат

Ким Кардашијан е најлошата сестра на светот, објавила ретро фотографија на која само таа изгледа добро (ФОТО)

Слободен печат

Сè што треба да знаете за популарната и суперефикасна Кето диета пред да почнете да ја држите!

Слободен печат

Најлудото интервју во 2020: Српскиот актер Андрија водеше „сериозна дебата“ со свињи (ВИДЕО)

Слободен печат