Се сликаа голи за „Плејбој“ па раскинаа: Сега го соборија рекордот на сајтот за возрасни

Младата Кајли Џенер од тронот ја симна својата сестра Ким Кардашијан кога станува збор за листата на „Форбс“ за најбогати жени, но и во пребарувањата на порнографскиот портал „PornHub“.

Најпознатиот порно-сајт на светот открива дека на 11 септември за дури 661 процент пораснало пребарувањето за Кајли Џенер, поради што се запишала во книгата на рекордерки.

На второ место на најбараните е Ким Кардашијан, која во 2014 година со својата насловна го зголемила пребарувањето дури за 629 проценти.

Фотографијата на голата Кајли Џенер во прегратка на сега веќе бившиот партнер Тревис Скот за „Плејбој“ е најпопуларна на Инстаграм и има дури 14 милиони лајкови.

Прочитајте и...  Многу важни правила за среќно семејство - Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Прочитај повеќе

НЕ НИ ПРОБУВАЈТЕ: Жените во овие три хороскопски знаци не можете да ги надмудрите

Слободен печат

Том Круз поради „Невозможна мисија“ гради „Корона-фри“ село: Луѓето на снимање ќе влегуваат преку „балони“

Слободен печат

Направете си комплетен пилинг барем еднаш неделно – Најдобрите домашни пилинзи за вашето тело (РЕЦЕПТИ)

Слободен печат

Најплатената славна личност за 2020 – Заработила многу повеќе од Роналдо, Федерер и Меси заедно (ФОТО)

Слободен печат

Како да го проверите квалитетот на прашокот за перење кој го користите?

Слободен печат

Колку се богати жените околу Трамп? Пари од моделинг, брендови и разводи – МНОГУ! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Многу важни правила за среќно семејство – Внесете благосостојба и љубов во домот уште денес!

Слободен печат

Канје Вест ќе го плати школувањето на ќерката на Џорџ Флојд

Слободен печат

Не поставувајте сами дијагноза – Еден од најголемите митови за високиот притисок

Слободен печат

Оскаровката Кејт Бланшет при реновирање се пресекла со моторна пила! (ФОТО)

Слободен Печат

Хороскопски знаци кои ќе имаат најмногу среќа во љубовта месецов!

Слободен Печат

Поранешната уредничка и модна икона на „Вог“ се најде како мета на критиките поради нејзината објава: Мојата намера не беше воопшто расистичка!

Слободен Печат