2 C
Скопје

Се сеќавате на скандалозната Нина Мориќ: Атрактивната Хрватка лежи на јахта и позира завртена со грб! (ФОТО)

Популарната Хрватка и поранешна манекенка Нина Мориќ (44) објави нова провокативна фотографија на социјалните мрежи, на која во прв план е затегнатиот задник и огромната тетоважа на грбот.

Имено, Нина објавила фотографија на која се сонча на јахта, а нејзиниот задник бил завртен кон објективот. Таа облекла бикини со леопард дизајн, додека со тангата предизвика големо внимание кај нејзините следбеници, па поради тоа доби 22.000 лајкови.

– Нема Фотошоп на овој задник, само физичка активност… И моменти на чист и здрав егзибиционизам – напишала Нина во описот на фотографијата на италијански јазик.

Нина на Инстаграм ја следат 672.000 следбеници, а луѓето на овие простори никогаш нема да ги заборават скандалите поврзани со неа.

Прочитајте и...  Во кои намирници „се крие“ цинкот?
Фото: Инстаграм

 

 

Поврзани вести

Американскиот претседател Џо Бајден, ја „отследи“ манекенката Криси Тајген на „Твитер“

Слободен Печат

Крис Џенер по стапките на нејзините ќерки: Основа свој бренд за убавина

Слободен Печат

Феномен „интерактивно сонување“: И во најдлабок сон умот има моќ да одговара на прашања

Слободен печат

Модниот дизајнер Александар Венг обвинет за сексуално вознемирување

Слободен Печат

Калифорниската сорта е позаразна и поотпорна на вакцини

Слободен печат

ВИДЕО | Дигидог, робот куче: Необична и малку застрашувачка помош на полицијата на Њујорк

Слободен печат

Остави Коментар