Покажа дека нема проблеми со килограмите: Манекенката Софија Милошевиќ е во топ форма и по породувањето!

Познатата српска манекенка Софија Милошевиќ ова лето стана мајка, а бебето кое го доби со фудбалерот Лука Јовиќ доби име Алексеј.

Манекенката кратко по породувањето ја поврати својата линија, а тоа најдобро се гледа по нејзините објави на социјалните мрежи.

Софија се разголи и покажа колку всушност е секси…

Погледнете неколку нејзини фотки:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  ВИДЕО: Звучи како љубовна песна, но инспирирана е од хорор сцени од концентрационен логор: Морничавата позадина на легендарниот хит

Поврзани вести

ВИДЕО: Звучи како љубовна песна, но инспирирана е од хорор сцени од концентрационен логор: Морничавата позадина на легендарниот хит

Слободен печат

Погледнете го новиот спот на Аријана Гранде кој крена прашина околу изборите: Жената не е само за во кујна претседателе! (ВИДЕО)

Слободен Печат

Ноќ на чиста магија: Што им носи Сината Месечина на хороскопските знаци?

Слободен Печат

Откажана свадбата на Бруклин Бекам и Никола Пелц

Слободен Печат

Ова се можни последици од прекумерна консумација на солена храна!

Слободен Печат

Во зависност од преливот и салатата може да биде нездрава храна

Слободен печат

Остави Коментар