Се прашувате од каде инфлуенсерката Љупка Митрова има совршен задник? Ова е одговорот! (ВИДЕО) - Слободен печат

Се прашувате од каде инфлуенсерката Љупка Митрова има совршен задник? Ова е одговорот! (ВИДЕО)

Ако имавте дилема зошто за инфлуенсерката Љупка Митрова велат дека е најзгодната струмичанка, ние го имаме одговорот, а богами ги имаме и доказите.

Ако мислевте дека таа само се слика за на Инстаграм и ужива, се излажавте…

Љупка повеќето од своето слободно време го поминува во финтес-центар, каде напорно вежба за да го добие посакуваниот изглед.

Како изгледаат вежбите за совршен изглед, дознавате од овие видеа…

Прочитај повеќе

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

five × 4 =

Прочитај повеќе

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Слободен печат

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Слободен печат

Мрачната страна на авторот на „Алиса во земјата на чудата“: Родителите ги тргале своите деца од него!

Слободен печат

Тука можете да дознаете дали кучето умира во некој филм

Слободен печат

Дали машките бебиња навистина плачат со пониски тонови, а женските со повисоки?

Слободен печат