9.2 C
Скопје

Се породи пред пет месеци, а веќе сака пак да забремени: Софи Тарнер сака големо семејство

Актерката Софи Тарнер и пејачот Џо Џонас го добија своето прво дете во јули оваа година.

Според сознанијата на извор близок до парот, Софи и Џо веќе се надеваат на втора бременост бидејќи планираат што е можно поскоро повторно да го прошират семејството.

„Џо и Софи се трудат да добијат уште едно бебе. Навистина се возбудени поради проширувањето на семејството. Бебето дополнително ги зближи и двајцата сакаат да имаат големо семејство“, тврди изворот.

Оваа слика има празен alt атрибут; Името на датотеката е sofi-tarner-profimedia-2-967x1024.jpg
Фото: Профимедиа

„Парот во моментов ужива во моментите со ќерката Вили. Поради пандемијата тие се трудат да водат сметка кој му приоѓа на нивното дете“.

Во меѓувреме пристигнуваат и информациите дека парот е пресреќен што може (поради пандемијата) целото свое време да му го посвети исклучиво на детето.

Прочитајте и...  „Мандалоријан“ е најсимнувана серија во 2020 година
Оваа слика има празен alt атрибут; Името на датотеката е sofi-tarner-profimedia-3.jpg
Фото: Профимедиа

Поврзани вести

Роденденска прослава: Сега знаеме од  кого  Ирина Шајк ја наследила убавината

Слободен печат

Која е тајната на највкусниот омлет?

Слободен печат

Гест кој ја потресе публиката: Оваа нумера славниот американски композитор ѝ ја посветил на Мира Фурлан

Слободен печат

Се плаќале милиони за промоција на цигари во филмови како „The Flintstones “ и „Rocky“

Слободен Печат

Бајага за песната која сите ја поврзуваат со Милена Радуловиќ: „Ја напишав пред една година, не сум пророк“

Слободен печат

Како да се ослободите од пајаците во домот?

Слободен печат

Остави Коментар