Памела Андерсон ги опишала оргиите во вилата на Хефнер: Сè она за што големите момчиња сонуваат

Некогашната плејбој-зајчица, Памела Андерсон, минатата година откри „сочни“ детали за оргиите што се одржувале во вилата на Хју Хефнер.

„Во средината на 80-те бев на журка во куќата на Хју Хефнер во Лос Анџелес. Имаше многу девојки кои беа голи и се симнуваа по скалите. Се качив горе да видам за што се работи. Влегов во собата и го затекнав Хју на креветот со седум голи девојки.

Profimedia

Прво помислив дека снимаат филм, а потоа сфатив дека сите чекаат да им се придружам и да имам секс со Хју. Сфатив дека не се работи за филм и си помислив: Време е да се губам одовде“, раскажала Памела, која додала дека се изнагледала разни чудни работи во вилата на Хефнер.

Прочитајте и...  Солен пилинг за лице и тело кој ќе ви подари младешка и негувана кожа - Направете го сами!
Profimedia

„На ѕидовите имаше големи ТВ екрани на кои се гледаше Хефнер, кој на девојките им правеше луди работи со бебешко масло“, објаснила Андерсон и додала дека Хју бил прекрасен и шармантен човек кој обожавал жени и дека никогаш немала чувство дека ја искористил.

Profimedia
Profimedia

Прочитај повеќе

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат