Се огласи поранешната сопруга на новиот дечко на Лејди Гага (ФОТО)

Откако пејачката и актерка Лејди Гага е фотографирана како разменува бакнежи со инженерот за звук Дан Хортон, на социјалните мрежи се огласи и неговата поранешна сопруга, актерката Аутум Гузарди.

Имено, таа на својот профил на Инстаграм објави фотографија покрај која напиша „Poker Face“ и емотикона срце, што е наслов на една од најпопуларните песни на Лејди Гага. Многумина тоа го сфатија како провокација, но и доказ за љубомора.

Да потсетиме, магазинот „People“ објави папарацо фотки во еден ресторан на кои се гледа како Гага го бакнува непознатиотт музичар. Набрзо се дозна дека станува збор за аудио инженерот Дан Хортон кој работеше на нејзините песни.

Прочитајте и...  Поранешната пријателка Меган Маркл објави значајна порака, сите мислат дека е упатена до неа!

Поврзани вести

Ќерката на Трамп беснее на плажа во Мајами, Американците се бесни на неа: „Стави маска на лицето!“

Слободен Печат

Пуштена за сообраќај делницата Штип-Крупиште

Слободен печат

Свежа кожа – ново лице: Жолт индиски пилинг од куркума кој длабински ја чисти кожата за само 20 минути

Слободен печат

Прекумерното потење во топлите денови може да ве доведе до непријатна ситуација – Еве како да го спречите!

Слободен печат

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Остави Коментар