СЕ МАЖИ ЌЕРКАТА НА ЛЕНИ КРАВИЦ: На свадбата бил и Џејсон Момоа со храбар моден избор (ФОТО)

Зои Кравиц, ќерката на рокерот Лени Кравиц и Лиса Боне, наскоро се мажи за својот избраник.

На свечениот ручек по повод почетокот на заедничкиот живот, гостите се загреваа за големата свадба која следи во блиска иднина.

Лиса, мајката на Зои, избра одличн шик комбинација, спој на високата мода и уличниот стил. Нејзиниот очув, Џејсон Момоа, повторно облече розови панталони и на раката носеше розов стегач за коса. Тој е во брак со мајката на Зои, а дојде со нејзината полусестра.

Лени, пак, се појавил со светкаво сако и со тоа го привлекол вниманието на сите присутни.

Меѓу гостите биле и Дензел Вашингтон и Кара Делавињ со Ешли Бенсон.

лени кравиц
Фото Профимедиа
момоа
Фото Профимедиа
Лиса Боне
Фото Профимедиа
Прочитајте и...  Мегзит стапува на сила на 31 март – Што по овој датум го очекува малиот Арчи?

Прочитај повеќе

Поради овие намирници имате висок притисок, воспаленија и срцеви заболувања! (ФОТО)

Слободен печат

Кариера, љубов и здравје: Дневен хороскоп за 22 февруари!

Слободен печат

Пејџ Хатавеј е фитнес дива од која има што да се научи! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатната заработка на брендот на Карл Лагерфелд по неговата смрт!

Слободен печат

Хороскопски знаци кои најлесно паѓаат во искушение да стапат во љубовна врска со колега

Слободен печат

Кети Пери се онесвести на сред емисија! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

три × два =

Прочитај повеќе

Наоми Кембл доминираше во трендот кој ќе го освои летото!

Слободен печат

За секоја пофалба: Вака изгледа Деми Мур на 57 години без шминка! (ФОТО)

Слободен печат

Меган и Хари со заработката ги надминаа Кејт и Вилијам!

Слободен печат

Прекрасната ќерка на „Вујо Мајсторе“ (ФОТО)

Слободен печат

Џенифер Лопез прошета во секси чизми преку колена, а кога ќе ја видите сликата ќе ви стане јасно зошто сите погледи се вперени кон неа (ФОТО)

Слободен печат

Деми Ловато за предозирањето: Живеев во лага дека сум среќна (ВИДЕО)

Слободен печат