СЕ КАРАА, ПА СЕ СМИРИЈА: Богаташката и старлетата заедно во музички спот (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

СЕ КАРАА, ПА СЕ СМИРИЈА: Богаташката и старлетата заедно во музички спот (ВИДЕО)

Некогашните пријателки повторно заедно на сцената.

Водечкото диџејско дуо Димитри Вегас и Лајк Мајк, неодамна објави нова песна со наслов B.F.A. што значи „best friend’s ass“, заедно со богаташката и пејачка Парис Хилтон.

Она што никој не го очекуваше е во видеото да се појави и нејзината некогашна најдобра пројателка, со која неодамна се смирија, ријалити ѕвездата Ким Кардашијан.

Секако, како што и се очекува од нејзе, Ким го истакна своето тело во многу тесен сребрен фустан, а нејзината другарка Парис влезе во улогата на ди-џеј.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close