Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Се бањаа голи во кадата и добија неочекувано друштво (ВИДЕО)

Руската инфлуенсерка Ксенија објави несекојдневно видео на Инстаграм.

Додека познатата руска инфлуенсерка Ксенија Манекен се бањаше со своето момчe Тимур, во тоалетот им упадна неочекувано друштво.

Парот се забавуваше во преполната када со пена, а во еден момент во неа рипна нивниот домашен миленик, кучето по име Диџеј.

Се разбира, за брзо Диџеј свати дека не му е местото таму, па веднаш ги напушти Ксенија и Тимур.

Погледнете:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close