Згодната Николина Пишек во бикини во Мајами ФОТО

Иако има 42 години, Николина може да се пофали со бујна фигура на која можат да ѝ завидуваат многу помлади девојки.

796

Познатата згодна водителка е на одмор во Мајами, а на среќа на своите следбеници на Инстаграм, таа постојано споделува фотографии.

Иако има 42 години, Николина може да се пофали со бујна фигура на која можат да ѝ завидуваат многу помлади девојки.

 

View this post on Instagram

 

The place where neon went to die.

A post shared by nikolina pisek (@nikolina_pisek) on