Сузана Гавазова покажа како изгледа без грам шминка ФОТО

Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните пејачки на естрадата.

1631
Инстаграм/Принтскрин

Познатата фолк пејачка Сузана Гавазова важи за една од најзгодните пејачки на естрадата.

Таа секогаш е средена, и е препознатлива по својот стил.

Овојпат, Сузана решила да се покаже во сосема поинакво, природно издание – без грам шминка на себе.

Фото: Принтскрин