Со порно-снимката ја шокираше Србија, а сега се омажи речиси гола! ФОТО

Уна Грујиќ, која своевремено учестуваше во реалното шоу „Малдиви“, се омажи за својот избраник Александар Ракочевиќ.

2260
Принтскрин/Инстаграм

Уна Грујиќ, која своевремено учестуваше во реалното шоу „Малдиви“, се омажи за својот избраник Александар Ракочевиќ, со кого има порно-снимка, пишува „Курир.рс“.

Церемонијата на венчавката се одржала во Инѓија, на која присуствувале поранешни учесници на реалното шоу „Парови“ и други гости.

Уна и Александар се венчале покрај базен, а нивниот стајлинг бил шокантен. Таа носела проѕирна венчаница, под која имала костим за капење, а тој црн костум, панталони со процепи и врвки, како и чевли со боцки.

Александар e вработен во белградската Зоолошка градина.