Лепа Брена со смешна порака до мажите: Чувајте ги своите стари кокошки ФОТО

Таа се пошегува со машкиот дел од својата публика, советувајќи ги да ги чуваат своите „стари кокошки“.

1367

Иако е на одмор на Бора Бора, Лепа Брена не ја пропушти можноста да ги насмее своите следбеници на Инстаграм со смешна порака.

Таа се пошегува со машкиот дел од својата публика, советувајќи ги да ги чуваат своите „стари кокошки“.

„Порака до сите мажи: Чувајте ги своите стари кокошки, бидејќи пилињата имаат салмонела“.

Со својата порака таа ги изнасмејала своите фанови.

Принтскрин/Инстаграм