Како изгледа Јелена Карлеуша без шминка (ФОТО)

938
фото: курир.рс

На интернет се појави фотографија од популарната Јелена Карлеуша  без грам шминка. Фотката „ги запали“ социјалните мрежи.

Наводно на фотографијата е Јелена Карлеуша, без шминка, потечена  ненаспана  со големи подочници. Сосема спротивно издание од она на кое може да се види на нејзините настапи, во емисиите и на фотографиите на социјалните мрежи.

Јелена веќе еден месец е во центарот на вниманието на балканската јавност поради порно аферата со босанскиот фудбалер Огнен Врањеш.