Јелена Карлеуша се соблече топлес, а од оваа поза ќе се препотите ФОТО

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша веќе неколку дена е на нејзиниот заслужен одмор на Малдивите.

1094
Инстаграм/Принтскрин

Познатата српска пејачка Јелена Карлеуша веќе неколку дена е на нејзиниот заслужен одмор на Малдивите.

Таа заедно со сопругот, фудбалерот Душко Тошиќ и ќерките, ужива во убавините на овој остров, а на своите обожаватели секојдневно им доловува дел од атмосферата таму.

Овојпат Јелена изгледа мошне провокативно, па ги препоти фановите објавувајќи фотографија на нејзиниот Инстаграм-профил каде позира топлес.

Фото: Инстаграм/Принтскрин