Џорџина заносна, без Роналдо, на црвениот тепих на Мостра ФОТО

Нејзиниот фустан го привлече вниманието на фотографите, а таа самоуверено позираше за нив.

911
Фото ЕПА/ЕФЕ

Џорџина Родригез се појави во црна проѕирна свечена тоалета на црвениот тепих на фестивалот Мостра во Венеција.

Нејзиниот фустан го привлече вниманието на фотографите, а таа самоуверено позираше за нив.

Неодамна, Родригез и Роналдо се доселија во Италија, поради трансферот на фудбалерот во Јувентус.

Меѓутоа, со Џорџина не се појавил нејзиниот популарен сопруг.

Фото ЕПА/ЕФЕ
Фото ЕПА/ЕФЕ