Анабела се плаши дека Луна ќе добие нервен слом кога ќе дознае дека се разведува

Таа пред неколку дена доживеала драма во семејниот дом, а нејзината ќерка Луна не знаела ништо околу тоа, бидејќи се наоѓа во реалното шоу „Задруга".

527
Фото: Принтскрин Јутјуб

Анабела Атијас поднела тужба за развод, а сега се огласила за прв пат околу тоа.

Таа пред неколку дена доживеала драма во семејниот дом, а нејзината ќерка Луна не знаела ништо околу тоа, бидејќи се наоѓа во реалното шоу „Задруга”.

-Јас и Луна сме многу блиски, не знам како ќе реагира кога ќе слушне што се случи. Таа е многу емотивна и само јас можам да ја смирам. Се плашам дека ќе се потреси доколку и кажат некои лаги таму, не сакам детето за ништо да ми доживее нервен слом-изјавила Атијас за „Свет”.

Извор: Еспресо