Сара Мејс изненади: Познатата пејачка позира во танга-бикини (ФОТО/ВИДЕО)

Во листата на згодни пејачки за ова лето слободно може да ја ставиме и познатата Сара Мејс. Ако се прашувате зошто го велиме тоа, верувајте дека после фотографијата која ќе ја видите и вие ќе се уверите во тоа.

Имено, Сара на својот профил на Инстаграм сподели неколку „стори“ објави на кои може да се види како позира во танга-бикини.

Таа всушност деновиве заедно со сопругот Димитар и нивната ќерка уживаат на плажите на охридското езеро, па од таму Сара објави неколку фотографии и видеоснимки…

Погледнете:

Фото: Инстаграм
Прочитајте и...  Кралот Хуан Карлос: Животот во шпанскиот дворец го замени со луксузна вила Абу Даби

Поврзани вести

Белграѓанки унаказени во козметички салон: Изгледаме како жртви на пожар

Слободен Печат

„Коронавирус“ стана службен збор во клингонскиот јазик

Слободен печат

Ова мора да го знаете: која храна никогаш не смеете да ја блендирате

Слободен печат

Сем Асгари сака со Бритни Спирс да основаат семејство

Слободен печат

Од коронавирус почина Сања Илиќ, основачот на групата „Балканика“

Слободен печат

Како правилно да шпикувате месо

Слободен печат

Остави Коментар