САМО ПАДНАЛА И ПОЧИНАЛА: Поранешната плејбој-зајачица направила ЕДНА ГРЕШКА која ја чинеше живот! – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

САМО ПАДНАЛА И ПОЧИНАЛА: Поранешната плејбој-зајачица направила ЕДНА ГРЕШКА која ја чинеше живот!

Таа веднаш по третманот заспала, но нејзиниот пријател вели дека цело време чудно дишела.

На 29-годишна возраст во Москва починала поранешната плејбој-зајачица и познат модел, Жана Расказова.

Таа била во својот дом, заедно со еден пријател, кога изненадно паднала и веднаш починала. Пријателот сведочел дека неколку часа претходно во нејзиниот дом дошол лекар од приватна клиника, кој и пружил детокс третман, откако манекенката целиот викенд го поминала во излегување, јадење и пиење.

Манекенката на докторот не му кажала дека зема и други лекови, за други здравствени нарушувања. Таа веднаш по третманот заспала, но нејзиниот пријател вели дека цело време чудно дишела.

Кога се разбудила, почнала да се гуши и паднала, а кога пристигнала брзата помош, била констатирана само смрт.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close