САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша - Слободен печат

САКАЛА ДА МУ РОДИ ПЕТ ДЕЦА: За него велат дека е најголемата љубов на Карлеуша

Неодамна на интернет се појави стара снимка од тогаш 19-годишната Јелена Карлеуша која срамежливо зборува за својата љубов од средношколските денови.

Се работи за нејзиното прво момче, спортист по име Немања, кого таа премногу го сакала и сакала да се омажи за него, да имаат голема свадба и да му роди пет деца.

Таа во видеото вели дека го засакала на 16-годишна возраст и дека ѝ бил голема поддршка во тинејџерските години.

Но, ова не траело долго. Таа прво се вљубила во Зоран Давидовиќ, врска која привлекла големо медиумско внимание. Во 2008 година, Јелена се омажи за Душко Тошиќ со кого има две ќерки.

Прочитај повеќе

Пакистанскиот Хулк бара жена, но мора да има барем 100 килограми! (ВИДЕО)

Слободен печат

Синот на Памела Андерсон ја даде првата изјава за свршувачката на мајка му со 22 години повозрасниот маж!

Слободен печат

Роберт Де Ниро: Како тинејџер бил член на италијанска банда, а подоцна се прославила со улогите на мафијаш

Слободен печат

Проклетство, болест, несреќа: Пет култни филмови кои можеле да не бидат снимени! (ВИДЕО)

Слободен печат

Гледачите уверени дека водителката испуштила гасови – Не се обиде ни да го сокрие тоа! (ВИДЕО)

Слободен печат

Почина легендарниот комичар Тери Џонс од „Монти Пајтон“

Слободен печат

Остави Коментар

one × 1 =

Прочитај повеќе

СЕ ПОРОДИ СЕКА АЛЕКСИЌ: Пејачката му го даде името на синот по крстителот на Исус Христос! (ФОТО)

Слободен печат

По овој лик од серијата „Сексот и градот” сите лудувавме – Денес има 48 години и изгледа како милион долари! (ФОТО)

Слободен печат

Светски чуда кои ги привлекуваат туристите, а ги збунуваат научниците (ФОТО+ВИДЕО)

Слободен печат

Откриено што работи Меган Маркл во Канада, а еве како се нарекува себеси (ФОТО)

Слободен печат

На нејзиното лице се гледа само болка: Селма Блер (47) сè потешко ја поднесува подлата болест (ФОТО)

Слободен печат

Грк кој спиел со над 4.000 жени предупредува: Тоа нема да ве исполни!

Слободен печат