РУСКА ВОДИТЕЛКА ТВРДИ: Кејти Пери пијана ме прогонуваше, едвај се одбранив!

кејти пери
Flickr

Обвинувањата за насилство од страна на Кејти Пери не престануваат. Откако нејзиниот пријател Џош Клос ја обвини дека го презентирала неговото голо тело пред пријателите, сега и една водителка се јави со слично обвинување.

Тина Канделаки изјавила за руските медиуми дека на една забава, Кејти Пери видно алкохолизирана ја прогонувала за да ја бакне.

„Успеав да се одбранам благодарение на моите тренинзи за самоодбрана. Потоа таа си најде нова жртва и ја бакнуваше и танцуваше со неа“, изјавила Тина.

Кејти Пери и понатаму молчи за двете обвинувања, но и во врска со обвинувањето дека нејзиниот хит „Dark Horse“ е плагијат.

НЕВЕРОЈАТЕН СКАНДАЛ: Популарниот хит на Кејти Пери е плагијат!?

Видео на денот