РУСКА ВОДИТЕЛКА ТВРДИ: Кејти Пери пијана ме прогонуваше, едвај се одбранив!

Обвинувањата за насилство од страна на Кејти Пери не престануваат. Откако нејзиниот пријател Џош Клос ја обвини дека го презентирала неговото голо тело пред пријателите, сега и една водителка се јави со слично обвинување.

Тина Канделаки изјавила за руските медиуми дека на една забава, Кејти Пери видно алкохолизирана ја прогонувала за да ја бакне.

„Успеав да се одбранам благодарение на моите тренинзи за самоодбрана. Потоа таа си најде нова жртва и ја бакнуваше и танцуваше со неа“, изјавила Тина.

Кејти Пери и понатаму молчи за двете обвинувања, но и во врска со обвинувањето дека нејзиниот хит „Dark Horse“ е плагијат.

НЕВЕРОЈАТЕН СКАНДАЛ: Популарниот хит на Кејти Пери е плагијат!?

Прочитајте и...  Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Прочитај повеќе

Ова е човекот кој ја однесе Емина Јаховиќ до самиот врв на естрадата: Тоа ми се исплатеше и духовно и материјално! (ВИДЕО)

Слободен печат

Фреди Меркјури доби улица во Лондон

Слободен печат

Кортни Лав: 28 долги години без Кобејн – Се уште го гледам како стои на таа обала (ФОТО)

Слободен печат

Бронзената божица Ким доминирала во пустина во новата колекција за долна облека

Слободен печат

Стивен Спилберг сепак не ја поддржува ќерка си да снима филмови за возрасни

Слободен печат

Се разведе и почна да се слика провокативно: Пејачката Славица Чуктераш позира во долна облека (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Адел откри кога ќе објави нов албум! (ВИДЕО)

Слободен печат

Кристијано Роналдо ги разнежни фановите на Инстаграм со фотка со децата (ФОТО)

Слободен печат

Пласидо Доминго им се извини на жртвите кои го обвинија дека сексуално ги злоупотребувал!

Слободен печат

Светски познат бенд објави проштална порака за своите обожаватели од Европа! (ФОТО)

Слободен печат

Ова е моментално најпопуларното видео на интернет: Еве зошто! (ВИДЕО)

Слободен печат

Аркан ги забранил овие кадри: Погледнете ги сцените во кои Цеца е разголена и со природни гради! (ФОТО)

Слободен печат