Роди дете, се разведе од Кајмакоски и стана „бомба“ во вистинска смисла на зборот (ФОТО) - Слободен печат

Роди дете, се разведе од Кајмакоски и стана „бомба“ во вистинска смисла на зборот (ФОТО)

Кристина Димитриевска, поранешната сопруга на пејачот Даниел Кајмакоски уште пред да се омажи важеше за една од најубавите манекенки во нашата земја.

За жал откако заплива во брачните води таа реши да ја стави кариерата во мирување и да се посвети на брачниот и семеен живот.

Но, животот е непредвидлив. По три години брак Даниел и Кристина се разведоа и секој од нив продолжи по својот пат.

Атрактивната тетовчанка е повторно активна на социјалните мрежи каде објавува фотографии и видеа од себе, а од пред неколку недели таа откри дека наскоро ќе се проба и како пејачка на музичката сцена.

Погледнете како таа изгледа денес:

 

View this post on Instagram

 

#workhardinsilence 💪 @rm__clothing 👌

A post shared by Kristina💧 (@kristina.dimitry) on

 

View this post on Instagram

 

#SOON #sotebesakampak 🎤🎼🎧

A post shared by Kristina💧 (@kristina.dimitry) on

 

View this post on Instagram

 

@sf.premium #SOON #photoshoting📷

A post shared by Kristina💧 (@kristina.dimitry) on

 

View this post on Instagram

 

@backstage_macedonia #soon

A post shared by Kristina💧 (@kristina.dimitry) on

 

View this post on Instagram

 

#workingday #photoshoting📷 #bikinigirls #chil #chocolate🍫 @liscalingerie

A post shared by Kristina💧 (@kristina.dimitry) on

 

View this post on Instagram

 

Do what is right, not what is easy.🐊

A post shared by Kristina💧 (@kristina.dimitry) on

Прочитај повеќе

Минијатурно бикини, алкохол и жешки пози: Меган Маркл каква што не сте ја виделе досега! (ФОТО)

Слободен печат

Британската ријалити ѕвезда го смени личниот опис со пластичните операции! (ФОТО)

Слободен печат

Гола нога, шлиц до колкови, а градите „кипат“! Карлеуша во оваа комбинација би го „стопила“ и најголемиот снег! (ФОТО)

Слободен печат

Ким Кардашијан ги шокираше фановите со големината на својата бања! (ФОТО)

Слободен печат

ПОВТОРНО Е ЖЕШКА: Ана Николиќ се соблече и покажа дека има се што секоја жена го посакува (ФОТО)

Слободен печат

Мексиканската Барбика ја засени познатата водителка за временска прогноза! (ФОТО)

Слободен печат

Остави Коментар

four × five =

Прочитај повеќе

Следниот агент 007 нема да биде жена: Може да биде било која боја, но ќе биде машко!

Слободен печат

Анџелина Џоли ќе стане мајка по седми пат!

Слободен печат

Бети Вајт откри како да доживеете стотка

Слободен печат

Мрачната страна на авторот на „Алиса во земјата на чудата“: Родителите ги тргале своите деца од него!

Слободен печат

Тука можете да дознаете дали кучето умира во некој филм

Слободен печат

Дали машките бебиња навистина плачат со пониски тонови, а женските со повисоки?

Слободен печат