Рита Ора ниту во карантин не ги заборава машките обожаватели: Пејачката позира со голи гради! (ФОТО)

Една од најпознатите пејачки во моментов во светот, прекрасната Рита Ора и во овие карантински денови не ги заборава своите пријатели на социјалните мрежи.

Пејачката со косовско потекло особено мисли на нејзините обожаватели од машката популација, па поради тоа и овој пат ги почести со една убава фотографија.

Имено, Рита на фотката позира со доста интересна фризура, меѓтуоа во преден план се нејзините голи гради, кои за жал или среќа ги покрила со едната рака…

Погледнете:

 

View this post on Instagram

 

Thank you all for the support on #HowToBeLonely!! Listen at the link in my bio!! 🥰🥰⚡⚡LOVE YOU ALL SO MUCH!!!

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on

Прочитајте и...  Васил Тупурковски во „Еден на Еден“: Пријателите мислат дека Тито ми ги остави мене пурите! (ВИДЕО)

Прочитај повеќе

Драгана Велковска: Сите отворени прашања поврзани со луѓето, животните и животната средина се приоритет

Јасмина Кантарџиева Димков

Ортопедите советуваат што мора да правите за да имате здрави зглобови

Слободен печат

Чудо од дете: Најмладиот дипломец во историјата на факултетите, има 13 години и четири дипломи!

Слободен печат

Необичен метод со обична четка: Ослободете се од целулитот во само неколку потези!

Слободен печат

Слушнете како звучи „Слобода“, новата песна на Тамара Тодевска

Слободен печат

Како лесно да препознаете дали вашето куче е гладно, тажно, среќно, исплашено, нервозно

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Кајли Џенер во средиште на скандал по обвиненијата што осамнаа на страницата на Форбс: Кралицата на карминот може да заврши во затвор!

Слободен печат

Истражување покажа кој тип дијабетес е пофатален во комбинација со коронавирусот

Слободен печат

Од принцезата Дајана до Џенифер Анистон и Џеј Ло: Ова се најдобрите „одмазднички стајлинзи“ низ годините (ФОТО)

Слободен печат

Пред 30 години беше на врвот на кариерата, но сè уште е една од најубавите актерки во Холивуд! (ФОТО)

Слободен Печат

Згрутчување на крвта, опасна појава што може да го загрози животот

Слободен печат

На граница на лудилото: Чудниот живот на „последниот волшебник“ Исак Њутн

Слободен печат