Ријана во СЕКСИ БИКИНИ покажа зошто е една од најголемите МОДНИ ИКОНИ (ВИДЕО) – Слободен печат
ЕспресоШоу биз

Ријана во СЕКСИ БИКИНИ покажа зошто е една од најголемите МОДНИ ИКОНИ (ВИДЕО)

Пејачката Ријана со новото видео на Инстаграм ги воодушеви фановите.

На видеото може да се види како оваа убавица носи црн костим за капење и провиден фустан за на плажа.

Нејзината коса беше благо навиткана, а како би покажала зошто е една од најголемите модни икони, таа во видеото прошета со модерна ташна во рацете.

За Ријана да биде Ријана, тука е и неизоставната цигара, која оваа лоша девојка ја прави уште поопасна.

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close