Ријана направи хаос на социјалните мрежи: Објави фотографии во долна облека од кои нема да ви биде сеедно! (ФОТО)

Американската пејачка по потекло од Барбадос, Ријана (32) е заштитно лице на сопствената линија на долна облека со наслов „SavageXFenty“.

Докажано е дека пејачката е најдобра реклама за своите производи, па затоа и за новата колекција таа позира во жолта долна облека која ги откри нејзините секси облини.

Сопственичката на хитот „We found love“ повторно ги магепса сите со својата линија и покажа затегнат стомак, како и кренати гради и задник.

Ријана ја откри и тетоважата под градите, како и таа на својата половина, а со провокативните пози таа ја разбуди имагинацијата кај многу мажи ширум светот.

Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа
Фото: Профимедиа
Прочитајте и...  Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Прочитај повеќе

Мерсиха Смаиловиќ, активистка: Уморни сме да бидеме само дел од фолклорот кога треба да ја прикажеме мултиетничноста на општеството

Јасмина Кантарџиева Димков

Најмалиот син на Лепа Брена вози „ѕвер“ од 500.000 евра! (ФОТО)

Васко Спасоски

Како изгледа патувањето со авион во услови на пандемија на ковид-19?

Слободен печат

Ексклузивен концерт на Амира Медуњанин во Античкиот театар во Охрид

Слободен печат

Ќе останете запрепастени кога ќе видите колку пари зема „Карпата“ за една објава на Инстаграм! (ФОТО)

Васко Спасоски

СЗО: Коронавирусот мутирал откако почнал да се шири низ светот

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

Дуа Липа со момчето „избега“ на Карибите, погледнете како си поминуваат! (ФОТО)

Васко Спасоски

Дневен хороскоп за 7 јуни: Можеби ќе се чудите колку добро ви оди во љубовта

Слободен печат

Виц на денот – Кусур

Слободен печат

Доделувањето на MTV музичките награди сепак ќе се одржи во Њујорк кон крајот на Август! (ФОТО)

Слободен Печат

Секој ден правел по 200 склекови, а резултатот после само еден месец бил неверојатен! (ФОТО)

Слободен Печат

Мајката на Парис Хилтон изгледа неверојатно во шестата деценија: Таа е вистинска дама! (ФОТО)

Слободен Печат