Ријана и ќерката на Мадона, Лола, се мазат во новата кампања за Свети Валентајн на „Savage X Fenty“

лола ријана
Фото: Принтскрин / Instagram

Ќерката на Мадона е порасната, и сé почесто нескротливо ја покажува својата зрелост на јавноста, во изданија кои го истражуваат нејзиниот карактер. Па така во најновата фотосесија на „Savage x Fenty“, Лордес Леон, попозната како Лола, се гушкаше и мазеше со Ријана, за кампања за Денот на вљубените.

Денот на вљубените ќе пристигне за час, а Лордес Леон е погодена од стрелата на Купидон во новата секси фотосесија за „Savage x Fenty“. 25-годишната старлета и ќерка на Мадона, се придружи на Ријана и повеќе гости за новата кампања на етикетата „Love on the Edge“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by VTEEN | Vanity Teen (@vtmag)

Лордес претходно соработуваше со „Savage x Fenty“, па дури и го имаше своето второ појавување на модните писти на модното шоу на етикетата во 2021 година. Во фотосесијата што е во исчекување, Лола, Ријана и колегите модели ја покажаа разновидната колекција на градници, гаќички, боксерки и рекреативна облека на „Savage x Fenty“.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by LOURDES LEON🍑 (@lourdesbutthole)

На новите фотографии може да се види Лола како позира жешко во проѕирна црвена наметка, мрежасти чорапи, подвезици и комплет градник со ремени и гаќички. Во една групна фотографија, таа се гушка со Ријана, која носи розов шниран корсет топ спарен со килотин на висок струк.

Домородната манекенка Куана Часингхорс, која исто така се појави во нивно друштво, исто така запрепасти во црвено од глава до пети. Кампањата, снимена од Денис Леуполд, официјално ќе биде лансирана вечерва.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Dom News 👜 (@fashiondomnews)

Досега, „Savage x Fenty“ навести големи нешта кои се во продавница оваа година, вклучително и планирани продавници за малопродажба во пет градови. Водечката продавница треба да се отвори во Лас Вегас, а планирано е да се отвори уште оваа година во Лос Анџелес, Хјустон, Филаделфија и Вашингтон. Ријана ја сподели возбудливата вест на својот Инстаграм, пишувајќи „2022 година, доаѓаме жешко!“ во нејзиниот натпис.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Patrícia (@lourdesleon_brasil)

Видео на денот