Рибар спасил бела ајкула и сега таа му се заблагодарува секој ден! (ВИДЕО) – Слободен печат
ЗабаваМагазин

Рибар спасил бела ајкула и сега таа му се заблагодарува секој ден! (ВИДЕО)

Дали и вие би се осмелиле на ваков чекор?

Арнолд Поинтер редовно лови покрај брегот на Јужна Австралија. Тој пред неколку години забележал огромна бела ајкула зафатена во мрежа.

Поинтер го земал ножот за да ја ослободи ајкулата и таа наместо веднаш да отплива, решила да му се заблагодари на свој начин.

Погледнете како изгледа тој прекрасен момент:

Преземањето на оваа содржина или на делови од неа без непосреден договор со редакцијата на Слободен Печат значи експлицитно прифаќање на условите за преземање, кои се објавени на сајтот.

Тагови

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *

Close