Ретко објавува толку опуштени фотки: Цеца позира во секси ноќница! (ФОТО)

Светлана Цеца Ражнатовиќ вчеравечер во провокативно издание им посака добра ноќ на своите обожаватели и следбеници на Инстаграм.

Нешто што никој не го очекуваше од неа. Особено затоа што фолк дивата покажа како изгледа по дома, без шминка во опуштено издание и што прави пред да заспие, нешто што не го направила никогаш до сега.

– „Еден чај за добра ноќ“ , напишала фолк ѕвездата.

Погледнете:

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

 

Прочитајте и...  ФОТО: Девојката на Бен Афлек во прегратки на друг маж - „Не гледај Бен!“

Поврзани вести

ФОТО: Лени Кравиц дизајнира пијано од 500.000 американски долари

Слободен Печат

Што прават членовите на кралското семејство кога немаат никакви обврски?

Слободен печат

Хорор филмови по вистински случувања: Инспирација за најстрашните филмови низ историјата

Слободен Печат

ФОТО: Некогаш еден од најмоќните луѓе во Холивуд, сега затвореник кој пропаѓа – Прва слика на Бил Козби од затворот

Слободен печат

ФОТО: Девојката на Бен Афлек во прегратки на друг маж – „Не гледај Бен!“

Слободен Печат

ВИДЕО: Скромно – Мајкл Китон тврди дека тој бил најдобриот Бетмен

Слободен печат

Остави Коментар