Ретко кој го забележал ова: Анастасија Ражнатовиќ со помош на фотошоп го отстранува делот од телото кој не и се допаѓа! (ФОТО)

Младата пејачка и ќерка на популарната Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, изгледа и не е толку многу задоволна од својот изглед како што умее да истакне во своите интервјуа.

И покрај тоа што често се слика без шминка на лицето, сепак, има еден дел од нејзиното лице од кој не е задоволна, па затоа го отстранува со помош на волебните алатки на фотошоп.

 

View this post on Instagram

 

Good morning, sunshine! 💜☀️

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Имено, станува збор за бемката на нејзиното лице, која е јасно видлива кога пејачката позира без шминка на лицето, во кежуал-издание…

Меѓутоа, кога е стокмена за фотографирање, бенката мистериозно ја снемува…

 

View this post on Instagram

 

do ya thing, b 💅🏻

A post shared by 🔱 A N A S T A S I J A 🔱 (@raznatovicanastasija) on

Прочитајте и...  ФОТО: Тамара Тодевска се пофали со „новите усни“

Поврзани вести

Што е душевен секс?

Слободен Печат

Ќерката на Брус Вилис и Деми Мур призна дека ја изгубила невиноста со постар човек кој ја искористил

Слободен печат

ФОТО: Бела Хадид уште еднаш воодушеви со својот едноставен стил

Слободен Печат

Кое чоколадо има психоактивно, дури и антибактериско дејство врз луѓето?

Слободен Печат

ФОТО: Неговата обожавателка го славела 101-от роденден, а тој и испратил шишиња текила

Слободен печат

Почина Спенсер Дејвис: Гитаристот кој помогна во популаризирање на американскиот блуз во Велика Британија

Слободен Печат

Остави Коментар