РЕПРИЗА НА ДРАМАТА: Карлеуша и Тошиќ повторно во криза

Драмата во бракот на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ повторно продолжува, со реприза на една од претходните епизоди кои го привлекоа вниманието на јавноста.

Бројот на луѓе кои таа ги следи вчера се намали од 38 на 37, а со едно обично пребарување може да се забележи дека таа веќе не го следи Душко. Иста е ситуацијата и на неговиот профил на Инстаграм.

Ова не е првпат партнерите да се отследуваат од социјалните мрежи, но по неколку дена да објават дека сè е во ред со нивниот брак.

Нивниот брак е во криза по скандалот со наводната афера меѓу Јелена и фудбалерот Огњен Врањеш. Во меѓувреме, Душко воопшто не се крие дека му се допаѓаат фотографии од естрадните колешки на неговата сопруга. Во случајот со пејачката Катарина Грујиќ, откако многумина забележаа дека ставил „лајк“ на нејзина фотографија, тој го повлече.

Прочитај повеќе

Историски настан: Астронаутите на Спејсикс и НАСА пристигнаа на вселенската станица (ВИДЕО)

Слободен печат

РЕЦЕПТ: Кифлички со јогурт

Слободен печат

Свештеник одржа миса на Фејсбук, но не забележа дека стиснал погрешно копче (ВИДЕО)

Слободен печат

Ана Николиќ го прифати предизвикот на Цеца: Објави неодолива фотографија од детството!

Слободен печат

Урнебесно! Андрија Милошевиќ ги запали социјалните мрежи со новиот предизвик! (ВИДЕО)

Слободен печат

Не тато, застани немој – Погледнете како овој пензионер и покрај карантинот отиде на кафе – КАКО ГОСПОДИН! (ВИДЕО)

Слободен печат

Остави Коментар

Прочитај повеќе

„Битлси“, Блонди „U2“: Погледнете како би изгледале омотите на славните музички албуми во време на коронавирус! (ФОТО)

Слободен печат

Неверојатно куче посвоило бебе опосум од кое не се одвојува ниту денес (ВИДЕО)

Слободен печат

Убедени се дека така ќе им биде полесно: Истражување открива зошто луѓето изневеруваат

Слободен печат

Анџелина има сериозна здравствена криза? Светските медиуми пишуваат за актерката, причината е тажна, а асистентките се во паника!

Слободен печат

Коронавирусот го откажа и доделувањето на Тони наградите

Слободен печат

Ава Карабатиќ продава разголени фотографии за 50 евра: „Се сликав како се валкам на креветот“

Слободен печат